about-asus-repair-center

 به نام او که هر چه داریم از اوست

 

فروشگاه سان هرت یکی از هزار فروشگاه اینترنتی در جمهوری اسلامی ایران است که با اهداف و مسیری مشخص قدم به عرصه تجارت الکترونیکی گذاشته است.

فروشگاه سان هرت به مدیریت آقای مهندس خسرو میرزایی کارشناس عمران و فعال عرصه تجارت الکترونیکی در ابتدای سال ۱۳۹۶ پایه گذاری شد و با تحقیق و پژوهش در بازار روز کشور و شناسایی نیاز مردم از کلیه اقشار جامعه و از هر اقلیم با ایجاد بستری مطمئن، آسان و سریع در پی آن است تا آنها را برطرف کند و از طرفی در زمان کنونی که دنیا، دنیای ارتباطات و صرفه جویی در زمان است فروشگاه سان هرت بستر روشن را برای مشتریان خود ایجاد کرده تا با اطمینان خاطر در عرصه فروش و نیز در مقابل خرید آسان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند و با کمترین هزینه به بهترین کیفیت دست یابند.

مهندس خسرو میرزایی

فروشگاه سان هرت با فروش در گروه کالاهایی از جمله البسه (مردانه، زنانه و بچه گانه)، لوازم خانگی الکتریکی، لوازم آشپزخانه، کیف و کفش چرم و غیرچرم، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی خشک و خشکبار، لوازم التحریر و کتاب بزرگترین هایپر مارکت آنلاین کشور را به خانه های شما آورده است و برآنیم تا با همکاری شما مشتریان عزیز، هر روز خدمات بهتری را به شما عرضه کنیم و در این مسیر سرفراز و پیروز باشیم. باشد که شرط پیروزی ما در گرو  پیروزی و رضایت شماست؛ پس ما را با انتقادات خود سرافراز کنید.

خسرو میرزایی                 .

مدیریت فروشگاه اینترنتی سان هرت